Najväčšia komunita Ford fanúšikov na Slovensku

Najväčšia komunita Ford fanúšikov na Slovensku

Escape na predaj

Autá a diely, nové či použité, ktoré nesú logo FORD.

Moderátori: peterke, ferguson

Obrázok užívateľa
MuadDeeb
Platiaci Člen
Platiaci Člen
Auto: Escape 3,0 V6 Limited

Escape na predaj

Poslaťod MuadDeeb » 04 Aug 2020 15:46

Kedze som si splnil sen a kupil dalsiu Ameriku s vacsim objemom, je Escape znova na predaj.

Link na fore: viewtopic.php?f=25&t=32860&p=668570&hilit=escape#p659624

Co sa od 02/2019 udialo, je ze auto dostalo nove celorocne gumy, novu LPG nadrz, nakolko v DE je hrdza na LPG nadrzi velky problem a neprejdete cez STK. Auto dostalo v 2019 nove filtre, aktualne pred cca 1200km aj novy olej (tych 1200km je jedna jazda SK-DE + par km tuto). Urobeny a strieknuty je aj zadny pravy lem, nakolko mi ho este na SK znackach niekto pokrstil a usiel. Je trocha vidno inu farbu.

Zaplatil som si nakoniec aj carfax, ktory je urceny pre US auta, kde mi vyslo, ze auto bolo buchnute. Nastastie vsak iba "very minor right side damage reported"

Radio - ako som pisal v pribehu, tak bol s tym problem, nakoniec som sa rozhodol dat tam adapter iDatalink Maestro RR, ktory komunikuje so Sync systemom a pouziva aj jeho repro (pretoze by bolo skoda nevyuzit sub). Radio je tam Kenwood DDX9705S, ktore ma kopec vybavy, medziinym aj Apple Carplay a Android auto, dokonca Wireless android auto.

Auto je na nemeckych znackach, cize ak ma niekto zaujem, musi si ho znova prepisat na SK, staru kopiu SK technicaku poskytnem. Auto sa nachadza nedaleko Hannoveru.

Budem ho samozrejme inzerovat aj na nemeckych strankach o cosi neskor ak sa nepreda, ak sa vsak najde niekto kto by ho rad mal, radsej by som bol, aby patril nejakemu slovakovi ako nemeckemu turkovi :smajl13

Najazdene ma momentalne nieco cez 226 tisic. Aktualne foto kludne poslem mailom.

Cena: 5000€ rovnych, bez akehokolvek zjednavania.

Na otazky samozrejme rad odpoviem.
We Ride Together, We Die Together - Bad Boys For Life
Obrázok

Späť na

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: 1 a 0 hostia