Najväčšia komunita Ford fanúšikov na Slovensku

Najväčšia komunita Ford fanúšikov na Slovensku

Vyhrážanie sa importéra

FordClub.sk » Články » Vyhrážanie sa importéra

Vyhrážanie sa importéra

V predvianočnej nálade nás „potešil“ darček od Summit Motor Slovakia, spol. s r.o. , ktorý je adresovaný nášmu občianskemu združeniu, čiže všetkým viac ako 30 740 členom.

Z tohto dôvodu uverejňujeme presné znenie doporučeného listu aj s našou odpoveďou.

ODPOVEĎ OBČIANSKEHO ZDRUŽENIA FordClub.sk

Vážený pán Sŕňan!

Dňa 21.12.2012 sme od Vás obdržali list, na ktorý nemôžeme inak reagovať ako odpoveďou.

– Patríme k najväčším organizovaným auto klubom na Slovensku. Sme komunita, ktorú spája značka Ford. Naše pôsobenie je na rozdiel od Vašej spoločnosti založené na bezplatnom poradenstve a úplne iných prioritách aké máte Vy.

– Viac ako dva roky sa s Vami snažíme osobne stretnúť, ale bezúspešne. Viac ako 8 rokov sa snažíme spolupracovať, ale spoluprácu odmietate. Prečo?

– Naše fórum je prístupné na čítanie a písanie len registrovaným členom, to znamená, že nikto okrem členov FordClub.sk nemá prístup k uvedeným príspevkom. Okrem toho ste si určite pri Vašej registrácii všimli, že svojou registráciou súhlasíte s podmienkami fóra a neprehliadli ste oznam, že FordClub.sk občianske združenie nenesie žiadnu zodpovednosť za odoslané príspevky od registrovaných členov nášho fóra. Každý člen vstupom potvrdil, že súhlasí s tým, že nebude odosielať žiadne urážlivé, obscénne, vulgárne, ohováracie, nenávistné, výhražné, sexuálne orientované príspevky alebo posielať akýkoľvek iný materiál, ktorý môže porušovať ktorékoľvek zákony krajiny.

– Keďže máte u nás viacero registrácií – dávame Vám možnosť priamej diskusie na našich stránkach s našimi členmi a tým Vám vytvárame priestor na vyjadrenie k akémukoľvek príspevku.

– Odporúčame Vám preto neorientovať Váš hnev na naše občianske združenie, pretože značka Ford nie ste Vy ako spoločnosť, ale v prvom rade ľudia …

Za všetkých 30 740 členov združenia Vám prajeme príjemné sviatky !

Vedenie FordClub.sk

A ČO IM ODKÁŽETE VY, ČLENOVIA NAŠI?

STAŇTE SA RIADNYM ČLENOM FORDCLUB.SK

  • Získaš zľavy u partnerov klubu
  • Budeš mať klub bez reklám
  • Môžeš inzerovať v sekcii bazár
  • Získaš mnoho iných výhod ...
Stať sa členom