Najväčšia komunita Ford fanúšikov na Slovensku

Najväčšia komunita Ford fanúšikov na Slovensku

Staň sa sponzorom

FordClub.sk » Články » Staň sa sponzorom

Staň sa sponzorom

pomôžeš tak nášmu klubu a budeš mať ďalšie výhody!
Počet registrovaných členov nášho klubu sa rozrastá geometrickým radom a čoskoro nás bude už okolo 30 tisíc. Zvládnuť fórum s takouto rozrastajúcou sa armádou nadšencov, bude časom bez dobre zabezpečenej stránky, bez šikovných a ochotných moderátorov a bez kvalitných správcov systému celkom nemožné.
Preto máme pripravených niekoľko noviniek, ktoré by sme s tvojou podporou radi realizovali. Vďaka príspevkom prvých sponzorov už onedlho predstavíme nový dizajn stránky, na ktorom nebude chýbať chat. Taktiež by sme radi konečne spustili opätovné vydávanie nášho časopisu, ktoré bolo pozastavené práve pre dočasný nedostatok finančných prostriedkov.
Pretože vieme, že aj do budúcna nás budú všetky ďalšie pripravované aktivity čosi stáť, rozhodli sme sa umožniť ti, stať sa sponzorom nášho klubu, aby si tak mohol oficiálne prispieť na zlepšovaní jeho kvality.


Ako sa stať sponzorom klubu ?
1. vyplň registračný formulár


2. sponzorovať môžeš akoukoľvek čiastkou


3. od sponzorovania 10,00 € / rok získavaš výhody SPONZORA KLUBU


Výhody sponzora klubu :
1. máš možnosť podávať inzeráty v sekcii BAZÁR,


2. máš možnosť vypnutia reklamných bannerov na fóre,


3. máš pod svojím Nickom označenie „sponzor klubu“


4. máš prístup do sekcie DOWNLOAD,


5. a samozrejme, že si Ťa bude odteraz každý platiaci člen viac vážiť, pretože sami na to nestačíme.


Tabuľka – porovnanie výhod sponzora klubu
STAŇTE SA RIADNYM ČLENOM FORDCLUB.SK

  • Získaš zľavy u partnerov klubu
  • Budeš mať klub bez reklám
  • Môžeš inzerovať v sekcii bazár
  • Získaš mnoho iných výhod ...
Stať sa členom