Najväčšia komunita Ford fanúšikov na Slovensku

Najväčšia komunita Ford fanúšikov na Slovensku

Prečo SONAX ?

FordClub.sk » Články » Prečo SONAX ?

Prečo SONAX ?


Autokozmetika SONAX Vám prináša radu prípravkov pre údržbu, ochranu a prevádzku v zimnom období. Komplexná ponuka sortimentu Sonax zahŕňa všetko, čo v zime potrebujete:


od rozmrazovača zámku, cez zimné náplne do ostrekovačov, až po prípravky na ošetrenie gumy a plastov.
Náplne do ostrekovača sú v zimnom období veľmi dôležité pre Vašu bezpečnosť. Vďaka vysokému obsahu alkoholu zabezpečujú kvalitné odmastenie skla a odstránenie nečistôt, a chránia systém ostrekovačov voči poškodeniu vplyvom nízkych teplôt. Sú šetrné voči plastovým a gumovým častiam vozidla. Pre vynikajúci pomer výkonu a ceny sú veľmi obľúbené, a patria k najpredávanejším prípravkom z rady zimnej autokozmetiky SONAX.
Výborným pomocníkom je aj rozmrazovač skla s praktickým rozprašovačom, ktorý uľahčuje prácne „oškrabávanie“ okien. V prípade slabšej vrstvy námrazy na okne dokonca samotné oškrabávanie okien plne nahrádza.
Stalo sa Vám, že ste nevedeli otvoriť primrznuté dvere? Aj na to SONAX myslel, a v sortimente zimnej kozmetiky ponúka praktický prípravok na ošetrenie gumového tesnenia dverí (499100). Tesnenie je po nanesení prípravku ošetrené, odolné voči starnutiu, praskaniu, a zároveň odpudzuje vlhkosť a vodu, čím zabraňuje „primŕzaniu“ dverí.
K celoročnej starostlivosti o auto určite patrí aj starostlivosť o lak, ktorý je v zimnom období mimoriadne namáhaný. Vaše auto isto ocení napríklad ochranný kabát zo Skleneného laku Sonax Nano Pro, ktorý ho chráni pred vodou, agresívnou soľou, a inými nečistotami. Ak ste Váš lak ešte na zimu nepripravili, je skutočne najvyšší čas.Prezuli ste už zimné pneumatiky? Aj im môžete dopriať ochranu voči snehu, mrazu, a soli jednoduchým ošetrením pomocou Leštiaceho gelu na kolesá Sonax Xtreme. Okrem čisto praktického aspektu získate aj dlhotrvajúci hlboký, čierny lesk ošetrených pneumatík…
viac na www.autokozmetika-sonax.sk

STAŇTE SA RIADNYM ČLENOM FORDCLUB.SK

  • Získaš zľavy u partnerov klubu
  • Budeš mať klub bez reklám
  • Môžeš inzerovať v sekcii bazár
  • Získaš mnoho iných výhod ...
Stať sa členom