Najväčšia komunita Ford fanúšikov na Slovensku

Najväčšia komunita Ford fanúšikov na Slovensku

Ak si fanúšik, chce to autoponožky

FordClub.sk » Články » Ak si fanúšik, chce to autoponožky

Ak si fanúšik, chce to autoponožky

Ako sa dnes ešte odlíšiť a upútať pozornosť? Existuje ešte niečo originálne, čo na vzhľade vášho vozidla zaujme? Je možné obliecť auto podľa nálady? Ak máte na všetky tri odpovede NEVIEM, čítajte ďalej a pozerajte obrázky. Na uvedené otázky je odpoveďou jedno slovo: autoponožky.
Či idete fandiť na hokej, futbal alebo ste členom motoristického klubu, vždy si vyberiete. Návlek môže mať akýkoľvek dizajn. Od loga klubu, znaku krajiny, cez erb mesta až po fotografiu svojej milenky… Hranice a nápady sú takmer neobmedzené. Ponožky slúžia pre reklamné či prezentačné účely, pre mestské kluby, na označenie firemných vozidiel alebo ako číselné označenie vozidiel na športových udalostiach.

Návleky na zrkadlá sú vyrábané na Slovensku. Štandardné symboly sa dajú objednať cez internet, alebo je možné nechať si vyrobiť vlastnú kolekciu auto-ponožiek, ktorú vám vyrobia už od 20 párov. Tieto imidžové grafické návleky obujete na takmer každé vonkajšie spätné automobilové zrkadlá. Sú vhodné na zrkadlá osobných a ľahkých nákladných vozidiel. Ponožky sú balené v páre na každú stranu vozidla. Inštalácia jednej strany ponožky na spätné zrkadlo trvá asi 3 sekundy aj s utiahnutím návleku. Aktuálne na internete beží súťaž o 200 € poukážky na pohonné hmoty. Kúpte si Auto-Ponožku a fotografujte seba a známych na akciách. Najproduktívnejší fotograf získava 200 € poukážky na palivo.

Upozornenie. Podľa návodu na použitie výrobcu/distribútora, smeruje upozornenie na vonkajšie spätné zrkadlá vybavené smerovkou. Bohužiaľ je neprípustné zakryť vašu vonkajšiu smerovku týmto návlekom. Ak však vaše auto nemá vo výbave smerovku v spätnom zrkadle, nezabudnite, aby ste si autoponožkou nezakryli zrkadlovú plochu a výhľad smerom dozadu :).
Viac informácií aj ceny hľadajte na www.auto-ponozky.sk


alebo cez www.facebook.com/AutoPonozky.sk


alebo na zákazníckej linke 0949 200 600.
Auto-ponožky nášho klubu si môžete objednať aj v našom shope.

STAŇTE SA RIADNYM ČLENOM FORDCLUB.SK

  • Získaš zľavy u partnerov klubu
  • Budeš mať klub bez reklám
  • Môžeš inzerovať v sekcii bazár
  • Získaš mnoho iných výhod ...
Stať sa členom