Najväčšia komunita Ford fanúšikov na Slovensku

Najväčšia komunita Ford fanúšikov na Slovensku

30 000 registrovaných členov

FordClub.sk » Články » 30 000 registrovaných členov

30 000 registrovaných členov

Keď sme skoro presne pred rokom dosiahli métu 20 000 registrácií na našom klube neverili by sme, že o rok to bude tak vysoké číslo. Za pár dní má naša doména osem rokov (od jej registrovania) a my sa netajíme radosťou, že za ten čas sme dokázali viac ako naši neprajníci … Rozdiel je len v tom, že my to robíme zadarmo a oni za peniaze …

Dnes Vám prinášame len kúsok štatistiky. Čo ale znamená číslo 30 000 ? Sú to aktívne registrácie a maily za celú existenciu klubu. Viac ako 10% registrovaných členov si registráciu zrušilo alebo požiadalo o zrušenie … tridsať tisíc je číslo, ktoré hovorí samé za seba!

Kompletnú históriu nášho klubu, doposiaľ nezverejnené fakty a pripravované zmeny Vám prinesieme už onedlho!

Je mi cťou pre Vás tvoriť tak skvelý klub, lebo klub ste hlavne VY !

Martin Pír , zakladateľ FORDCLUB.SK

STAŇTE SA RIADNYM ČLENOM FORDCLUB.SK

  • Získaš zľavy u partnerov klubu
  • Budeš mať klub bez reklám
  • Môžeš inzerovať v sekcii bazár
  • Získaš mnoho iných výhod ...
Stať sa členom